AnimeFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Latest topics
» naujas web
naruto klanai EmptyŠt. 04 28, 2012 11:08 am by onlinerify

» velykinis konkursas baigesi !!!
naruto klanai EmptyAntr. 04 24, 2012 8:54 am by blacksage

» anime karas 3#
naruto klanai EmptyTr. 04 04, 2012 9:20 am by L

» ivertink paskutinio post'o daina
naruto klanai EmptyTr. 04 04, 2012 9:18 am by L

» egg's (velykinis konkursas)
naruto klanai EmptyPir. 04 02, 2012 4:38 pm by blacksage

» anime karas 2# (rezultatai ir atsakymai i du klausimus)
naruto klanai EmptySk. 03 25, 2012 7:07 pm by blacksage

» Pradejom kurti Weba su php.
naruto klanai EmptyPen. 03 23, 2012 1:57 pm by onlinerify

» KPK(Kada Paskutini Karta)
naruto klanai EmptyPir. 03 19, 2012 5:41 pm by onlinerify

» kas tai pasake?
naruto klanai EmptySk. 03 18, 2012 5:37 pm by blacksage

Top posting users this month
No user

Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

[ View the whole list ]


Daugiausia vartotojų (10) buvo Antr. 03 14, 2023 8:00 pm

naruto klanai

Go down

naruto klanai Empty naruto klanai

Rašyti  shadow Pen. 03 09, 2012 4:51 pm

Uzumaki klanas turi specialias sealing jutsu paslaptis tai(Aštuonių Trigramų Sealing stilius ir Keturių Simbolių Seal'as) Klano nariai: Naruto Uzumaki, Nagato(Pein), Nagato tėvai, Kushina Uzumaki, Mito Uzumaki ir Uzumaki klano leaderis(vardas nėra žinomas, nes pasirodo tik kartą per mangą ir labai mažai). Šio klano žmonės buvo labai gerai įvaldę Fūinjutsu(Sealinimo techinkas). Šis klanas buvo žinomas visam pasaulyje, daugelis jų bijojo, o reputacija buvo gera, bet tai vedė iki Sūkurio Tautos sunaikinimo per didžiuosius Šhinobių karus. Kai sunaikino jų tautą klanas paplito po visą šaly o poto ir po visą pasauly. Daugelis jų slėpėsi kaip Nagato tėvai. Šis klanas pasižymi ilgaamžiškumu ir gyvingumu turbūt paveldėjo iš Senjio klano protėvių(Pirmojo ir antrojo Hokagių).
Hyuuga klanas turi Byakugan (ž.r. Baltos akys). Tai akių jutsu (dojutsu), kuris leidžia matyti čakros tinklą, sekti čakros cirkuliaciją, kai žmogus naudoja kokį nors jutsu, matyti kiaurai daiktus, pritraukti vaizdą, kuris yra labai toli. Turi savitą taijutsu kovos techniką, smogia i čakros tinklą, taip sustabdydami čakros perdavimą. Taip gali ir užmušti savo priešininkus (gentle fist). Yra dvi Hyuuga šakos: pagrindinė, kuriai priklauso Hinata ir išorinė, kuriai priklauso Neji. Neji ir Hinata yra pusbrolis ir pusseserė. Išorinė klano atšaka yra skirkta pagrindinės apsaugojimui, net jei reiktų aukoti savo gyvybę.
Uchiha klanas turi kraujo limitą - Sharingan. Klanui priklauso Sasuke ir vyresnysis jo brolis Itachi. Tai taip pat akių jutsu (dojutsu), kuris leidžia matyti per Genjutsu, matyti sulėtintą priešininko judėjimą, nuskaityti čakrą, kopijuoti įvairias kovos technikas, įtraukti priešininką į genjutsu, užhipnotizuoti. Šiam klanui yra būdingi įvairūs ugnies jutsu. Taip pat klano nariai yra labai talentingi kovotojai. Kai kurie iš klano narių įgijo Mangekyou Sharingan. Tai akių jutsu, kuris yra trijų rušių: Galintis sukelti audrą, teleportuoti į kitą dimensiją, ir pati stipriausia forma gali sukurti genjutsu pasaulį, kuriame Mangekyou Sharingan naudotojas gali kankinti savo auką kiek tik nori(Tsukuyomi). Mangekyou Sharingan naudotojas gali sukurti juodą ugnį, kuri sudega per 7 paras (Amateratsu), nors nuo paskutinio Mangekyou Sharingan yra apankama.
Haku, klano jau neturi, nes pats juos (likusius klano narius) išžudė, bet jo Kekkei Genkai jam leidžia manipuliuoti vandens ir vėjo elemententais, taip kuriant ledo veidrodžius, bei pamačius kokį nors jutsu iškarto prieš jį sukurti kontr-puolimą.
Aburame klanas, šiam klanui priklauso Shino. Klano nariai valdo vabalus, gali juos naudoti kovoje. Mainais naudotojas leidžia vabalams naudotis jų kūnais kaip namais, o chakros ištekliais kaip maistu. Prireikus vabzdžiai gali atlikti apsauginę, sekimo, ar žudymo funkcijas.
Akimichi klanas, jam priklauso Choji. Šis klanas naudoja kovines piliules ar tabletes, kurios sustiprina puolimo galią. Taip pat propaguoja technikas, kurios padidina visą, ar dalį vartotojo kūno (expandsion jutsu).
Inuzuka klanas, kuriam priklauso Kiba. Šio klano puolimo ginklas - gyvūnas. Jie naudoja gyvūnus kovoje, kaip ginklą, padedantį atlikti įvairius jutsu. Šeimos nariai patys augina ninja hounds(šunys - nindzės), kurie visada padeda šeimininkui.
Nara klanas, šiam klanui priklauso Shikamaru, jo tėvas. Šiam klanui budingi šešėlių jutsu, kuriam laikui gebantys paralyžiuoti priešą, priversti ji atkartoti jutsu naudotojo veiksmus, ar tiesiog šešėlių pagalba jį nužudyti.
Yamanaka klanas, kuriam priklauso Ino. Klano nariai yra įvaldę minčių perkėlimo technika, kuria naudojasi norėdami nukenksminti priešą. Akivaizdus jutsu trūkumas - kūnas, kurio savininkas perkėlė mintis lieka niekeno nesaugomas, taigi gali būti sužeistas. Taip pat, tai, kas atsitinka apsėstam kūnui, turi lygiai tokios pačios įtakos ir jutsu naudotojo kūnui.
Fuma klanas, nepasižymi kokiais nors ispūdingais fiziniais skirtumais, kaip Hyuuga ar pan., bet buvo Ryžių šalies ginėjai ir po prailaimėto karo prisidėjo prie Orochimaru. Klano nariai kaikurie pasižymi jutsu, kaip prieš mirti gali sujungti savo ir priešininko širdį chakros vijomis ir mirdamas nužudo priešininką, taip pat turi dideles svaidomasias žvaigždes ir kitu jutsu žinomi tik jų klanui. vienas iš jo nariu taps Pein kūnu.
Senju klanas, Skaitomas stipriausias ir garsiausias klanas(kaip ir Uzumaki klanas), jie buvo giminės klanai, tarytum būtų buvę broliai ir seserys. Senju klanas atsirado kai dar net nebuvo pastatyti paslėptieji kaimeliai(Hidden Villages). Šis klanas ir pastatė Konohą. Garsiausi klano nariai Yra Tsunadė, Pirmasis Hokagė, Antrasis Hokagė, Sarutobis(trečiasis Hokagė), Mito uzumaki. Galima sakyt Uzumaki ir Senju buvo vienas klanas, bet buvo du lyderiai. Jie sudarė sąjungą vos tik susikūrė. Senju klanas buvo labai talentingas jie buvo įvalde nuo Ninjutsu iki Taijutsu ir Genjutsu, todėl jie ir buvo galingi, kai kiti klanai buvo susitelkę lavinti savo įgudžius Senju klanas padedamas Uchihos klano Įkūrę kaimely Konohą. Hashirama Senju - Klano leaderis, bei Konohos įkūrėjas(Pirmasis Hokagė) buvo stipriausias savo laikų Šhinobis, nes galėjo valdyti visus Uodegius žvėris Nuo vienuodegio iki Devynuodegio. Po galingos pergalės prieš Uchihą klaną jis sudarė ir su jais sąjungą. Turbūt visi žinot tą istoriją kai Hashirama nudėjo Madarą Uchihą prie to krioklio. Sakoma, kad Madarą išgyveno ir įgavo tą pačia galimybę, valdyti Uodegius žvėris.
Aišku, kad klanų yra daug, bet nevisi jie paplitę ir įžymūs arba like tik keli klano nariai. Kai kurie klano išvis neturi, yra ypatingomis galiomis nepasižymintys nindzės.
shadow
shadow
naujokas
naujokas

Pranešimų skaičius : 14
Taškai : 20
Join date : 2012-02-26

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume