AnimeFan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ieškoti
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Keywords

Latest topics
» naujas web
naruto veikejai EmptyŠt. 04 28, 2012 11:08 am by onlinerify

» velykinis konkursas baigesi !!!
naruto veikejai EmptyAntr. 04 24, 2012 8:54 am by blacksage

» anime karas 3#
naruto veikejai EmptyTr. 04 04, 2012 9:20 am by L

» ivertink paskutinio post'o daina
naruto veikejai EmptyTr. 04 04, 2012 9:18 am by L

» egg's (velykinis konkursas)
naruto veikejai EmptyPir. 04 02, 2012 4:38 pm by blacksage

» anime karas 2# (rezultatai ir atsakymai i du klausimus)
naruto veikejai EmptySk. 03 25, 2012 7:07 pm by blacksage

» Pradejom kurti Weba su php.
naruto veikejai EmptyPen. 03 23, 2012 1:57 pm by onlinerify

» KPK(Kada Paskutini Karta)
naruto veikejai EmptyPir. 03 19, 2012 5:41 pm by onlinerify

» kas tai pasake?
naruto veikejai EmptySk. 03 18, 2012 5:37 pm by blacksage

Top posting users this month
No user

Šiuo metu forume
Iš viso dabar vartotojų 1:: 0 registruotų, 0 slaptų ir 1 svečių

Nieko

[ View the whole list ]


Daugiausia vartotojų (10) buvo Antr. 03 14, 2023 8:00 pm

naruto veikejai

Go down

naruto veikejai Empty naruto veikejai

Rašyti  L Pen. 03 09, 2012 4:53 pm

naruto veikejai Images?q=tbn:ANd9GcRJQr77LbHFXGyCoXtZYFOn_kmxZnYe1MOgf3WXXl2JR-QE730F-Naruto Uzumaki - Pagrindinis anime veikėjas, jaunas berniukas, turintis demoną uždarytą savyje. Naruto nuo pat vaikystės savyje nešioja užrakinta demoną devynuodegį lapiną. Devynuodegį lapiną į Naruto kūną įkalino ketvirtasis kaimelio valdovas (Hokage Yondaime), tokiu tikslu gindamas lapų kaimelį nuo demono užpuolimo. Kadangi visi lapo kaimelio žmonės žinojo kad Naruto viduje gyvena devynuodegis lapinas, taigi visi kaimelio gyventojai ignoravo ir bijojo Naruto viduje gyvenančio demono. Bet mūsų veikėjas Narutas yra iš tų žmonių kuriem reikalingas pripažinimas ir pagarba taigi Narutas visada krėsdavo pokštus, išdaigas kaimelio gyventojams tokiu būdu jis norėjo atkreipti kaimelio gyventojų dėmesį į save. Tai pat Narutas svajoja tapti lapų kaimelio valdovu (Hokage), kad visi žmonės jį pažinotu ir gerbtu. Baiges nindzių akademiją Narutas tampa (Genin) lygio nindzė ir taip patenka į keturių žmonių komanda. Kurioja tai pat pakliūva Sakura Haruno (Genin), Sasuke Uchiha (Genin) ir jų naujasis mokytojas Kakashi Hatake (Jonin) lygio nindzė. Nuo tada ir prasideda mūsu istorijos herojaus gyvenimas.

naruto veikejai Images?q=tbn:ANd9GcQsEXl-eSaj1gAKKv5mXnWSnj-_Si7yMR_l2AWf06NZzE5zoqSw-Sasukė Uchiha. Vienas iš trijų gyvų Uchiha klano narių. Jo brolis išžudė visus klano narius palikdamas tik Sàsukę gyvą. Todėl jis trokšta atkeršyti savo broliui bet kokia kaina. Todėl po kiek laiko jis nukeliauja pas Orochimaru, kai to tarnai jam pažada, kad šis įgaus daugiau jėgų, jei prisijungs prie Orochimaru. Po kurio laiko Sasukė pasiekia Orochimaru bazę, nors Naruto daug kartų su įvairiom komandom keliauja jo susigrąžinti. Vėliau Sasukė nužudo(bent jau panašu kad) Orochimaru, nes sužinojo jo tikrus planus dėl jo(persikelti i kūną). Jis sukuria komandą iš keturių asmenų ir ją pavadina Snake (gyvatė),kurios tikslas ieškoti Itachio ir neleisti niekam sutrukdyti kai Sàsukė kausis su juo. Vėliau, Sàsukė nužudo Itachį, o prieš tai jis perduoda Sàsukei savo Mangekyou Sharinganą, galingą Sharingano(žiūrėkite žemiau) versiją, bet Sàsukę sugauna Madara Uchiha, Sàsukės protėvis arba bent jau tolimas giminaitis. Jis jam paaiškina, kad Itachiui buvo įsakyta nužudyti Uchiha klaną nuo Danzou, Konohos ANBU vado, bet Itachi neprisivertė nužudyti Sàsukės. Sàsukė ir Snake nariai(Karin, Suigetsu, Juugo) pervadina savo komandą į Hawk(Vanagas), ir iškeliauja atkeršyti Konohai už Sàsukės šeimą, ypač Itachį. P.S. Sàsukė tariasi Sàskė
Sakura Haruno. Naruto ir Sasuke komandos narė. Ji myli Sasuke ir dėl jo kovoja su Ino Yamanaka. Vėliau ją mokinti apsiėmė Tsuande, tai gi Sakura pradėjo panašėti į ją, kiek jėga tiek ir charakteriu. Kakashi Hatake yra sakęs, kad "kadangi Sakuros kovojimo tipas yra kitas, ji taps dar puikesne kovotoja nei Tsunade". Tai viską pasako. Sakura dažnai drovi dėl savo kaktos, nepaisant to, jog palyginus ją su kitų veikėjų kaktomis, ji visai nėra didelė. Tiesa sakant, jog dauguma veikėjų vaikinų ją įsimylėję (pvz.: Naruto (kurio ji nekenčia bet vėliau (shippuden) įsimyli) ir Rock Lee (kuriam ji pradeda jausti pagarbą)). Mangos filmuko pradžioje atrodė, jog viskas kuo ji rūpinasi yra tik meilė. Tačiau, per Chuunin egzaminą, jos asmenybė staiga pasikeičia - ji suvokia, jog dėl santykių su Sasuke, ji pamiršo rūpintis savo pareigomis kaip komandos narė - tai įvyksta nusipjovus savo ilgus plaukus, kuriuos ji augino ilgus metus, nes Sasuke mėgo ilgus plaukus. Tada ji, naudodamasi savo inteligentiškumu, nukauna savo priešus.

naruto veikejai Images?q=tbn:ANd9GcS-H__lHOlJbSPRTTnOOdYqSu4w6Df9ehUL7chKewNxhtDvn3SJ_g-Kakashi Hatake. Vienas galingiausių nindzių Konoha kaime. Dar vadinamas Kopijavimo Nindze, nes turi unikalią akį(Sharingan) kurią gavo iš savo draugo, nors jis jos pilnai nėra įvaldęs, bet tai jam nesutrukdys atskleisti jos galios (Mangekyo Sharingan). Jis yra 7 komandos vadovas. taip pat žinomas kaip 'Nindzių kopijuotojas Sharingan Kakashi', jis yra Jonin paskirtas prižiūrėti ir mokinti Sakura, Sasuke, ir Naruto. Kakashi moka virš 1000 Jutsu's (tikriausiai daugiau), dauguma jų labai įspūdingos. Jis išmoko juos pagalba specialios akies technikos kuri gali kopijuoti priešininko Jutsu vadinama Sharingan - taip pat žinoma kaip 'Kopijavimo mechanizmas akyje'. Tačiau, kadangi jis nėra Uchiha klano narys, tai panašu jog jis buvo užpultas operacijoje - ten yra randas aplink jį, ir paprastai Sharingan paveikia abi akis, ne tik vieną. Kakashi yra labai galingas nindzė, vienas kuris yra nenumatomas. Jis žinomas visame pasaulyje dėl savo neįtikėtinų galių. Jis yra konkurentas Gai, bičiulio Jonin Lapo Gyvenvietėje. Jie kovėsi beveik 100 kartų, 49 laimėjimų ir 50 pralaimėjimų.
Neji Hyuga . Tai Hyuga klano narys, priklausantis ne pagrindinei šeimai, todėl turi sutramdymo užkeikimą savyje. Turi klanui būdingų genų, kaip Byakugan, kuri leidžia matyti kiaurai, pritraukia vaizdą ir mato čiakros judėjimą bei kanalus ir viską, kas su ja susiję, taip pat turi gerą čiakros taškų valdymą. Ilgą laiką savo gyvenimo pyko ant viso pasaulio ir buvo grubus, bet per Chunnin egzaminą, po kovos su Naruto pakeitė pasaulėžiūrą. Ateityje tapo Jonin.
Hinata Hyuga. Priklauso Hyuga klano pagrindinei šeimai, turi tas pačias savybes kaip Neji, bet yra silpnesnė. Yra drovi, nepuolanti į kovą, įsimylėjusi Naruto.
Rock Lee. Tai taip pat labai spalvingas veikėjas. Buvo įsimylėjęs Sakura, bet po kurio laiko jie tapo draugai, Chunnin egzamino metu buvo suluošintas, bet penktasis Hokage jį išgydė. Tai nindzė nemokantis ninjutsu ir genjutsu, pasikliauja tik savo jėgomis ir temoka taijutsu, gali atidaryti čiakros vartus, tai atrodo įspūdingai. Jo svajonė įrodyti, kad sunkiu darbu ir temokantant taijutsu įmanoma tapti geru nindze.
Jiraiya. Tai vienas iš trijų legendinių nindzių. Jis yra varlių iššaukėjas, galima sakyti, vienas iš vadovų, kai jos yra iššauktos, todėl dažnai vaikšto su specialiu ritiniu. Jis buvo trečiojo Hokage mokinys ir ketvirtojo Hokage mokytojas. Moka daugybę jutsu. Chuunin egzamino metu ir vėliau bus Naruto mokytoju.
Orochimaru . Vienas is Trijų Legendinių Nindzių Chuunin kartu su Jiraiya ir Tsunade. Jis gali iškviesti milžiniškas gyvates pasinaudojęs tatuiruote ant savo kairės rankos. Moka daugybę jutsu tarp jų ir Kusanagi Kardas ir t. t. Kėsinosi nužudyti Trečiąjį Hokage, nes šis ankščiau nepasirinko jo savo įpėdiniu, tad Orochimaru norėjo užkariauti Konohagakurę. Sužinojęs apie Uchihų klano kekkei genkai Sharingan, jis norėjo pavergti Itachio kūną, bet supratęs, kad šis per stiprus, nustaikė į Sasukę, kurį, galų gale įtikino ateiti į savo klaną, pasinaudojęs jo troškimu nužudyti brolį. Jo dešinė ranka yra Kabuto Yakushi, kuris gydė Orochimaru rankas po kovos su Trečiuoju ir yra asmeninis Orochimaru daktaras.
Tsunade. Tai trečioji iš trijų legendinių nindzių. Ji tapo penktuoju Hokage. Įvaldžius tokius jutsu, kurie suteikia milžinišką jėgą, bei greitį. Pvz.: vienu rankos pirštu ji gali perskelti žemę. Yra nepataisoma lošėja mylinti pinigus, bet labai rimtai žiūri į tai, kad tapo Hokage. Tsunade yra žinoma kaip geriausia visų laikų medicininė nindzė, o jos pėdomis seka Sakura Haruno. Tsunades dešinioji ranka yra Shizune, kuri visada yra su ja. Shizune - tai Tsunades žuvusio mylimojo Dan giminaitė
Sai. ANBU ROOT grupės narys, neturi jausmų, nors po susitikimo su Naruto jų šiek tiek įgys ar bent jau norės sužinoti kas tai yra. Turi keistą techniką, prikelti savo nupieštus piešinius.
Gai. Galima pasakyti, kad tai keisčiausias Jonin nindzė, visada giriasi, sumąsto keiščiausių skanduočių, makštinasi net miegodamas. Yra įstabus Taijutsu meistras, nors moka ir Jonin priklausančias technikas, taip pat moka atidaryti 8 čiakros vartus ir tai išmokė padaryti Rock Lee.
Sarutobi. Tai trečiasis Hokage. Konohamaru senelis. Jis moka visus Lapo kaimo jutsu, taip pat labai idomų iškvietimo jutsu.
Konohamaru. Trečiojo Hokage anūkas, pavadintas senojo kaimo pavadinimu. Kaip ir Naruto nori tapti Hokage. Seriale nieko įpatingo neįvykdys.
Ebishu. Tai Special Jonin nindzė treniruojantis tik elitą ir mokina visų pagrindų, nėra toks netikes kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Bus Konohamuru būrio vadas.
Shikamaru. Tai pats tingiausias veikėjas ir visada besiskundžiantis viskuo, bet dėl to nereiktų jo nuvertinti, jis valdo šėšėlius kuriais gali priversti kartoti savo judesius, per Chuunin egazaminą jis buvo pagaves Dosu ir su juo pakvailiojo. Taip pat šis veikėjas turi istabų strateginį mastymą, vienam puolimui gali sugalvoti 200 planų, intelektas siekia irgi apie 200, todėl jo mokytojos jo loginiuose žaidimuose nėra įveikęs, dėl šios savo savybės jis pirmasis iš visų 9 pirmamečių tapo Chuunin.
Ino Yamanaka. Aikštinga mergaitė, amžina Sakuros priešė. Abi mergaitės anksčiau buvo draugės, bet jų draugystė iširo, kai abiem ėmė simpatizuoti Sasuke. Ino mėgsta pasišaipyti iš Sakuros, nes žino, kad ji labiausiai kompleksuoja dėl jos didelės kaktos. Pagrindinė galia Minčių perkėlimo jutsu. Tai galia, kurios dėka Ino gali perkelti savo sielą į kitą kūną ir jį užvaldyti. šios jutsu silpnybė, kad ji juda labai lėtai ir jeigu kas nors nutinka Ino užvaldytam kūnui, tas pats nutiks ir tikrąjam Ino kūnui kuris lieka be priežiūros. Nusipjovė savo plaukus per Chuunin egzaminą kovodama su Sakura. Pasieks Chuunin lygį. Komandos nariai - Shikamaru Nara ir Choji Akimichi.
Sasuke yra Uchiha šeimos klano palikuonis. Žymiausias klanas Lapo Miestelyje, Uchihų išskirtinis kraujas duoda jiems Sharingan sugebėjimą. Šis sugebėjimas leidžia Sasuke atlikti kitų Jutsu tik pamačius atlikimą, taip pat kaip ir sugebėjimas numatyti ką žmogus ruošiasi daryti vėliau, ir matyti kiaurai GenJutsu tarp kitų daiktų. Sharingan pagalba, Sasuke išmoko keletą Rock Lee's galingų Taijutsu ir kas žino kiek naujų technikų jis galėtų buti išmokęs jeigu jis būtu galėjęs stebėti Chuunin egzamino trečios dalies kautynes? Tačiau Sasuke's talentas nėra sukoncentruotas vien tik į Sharingan, prieš šiam sugebėjimui atsibudus jis buvo išrinktas #1 Akademijos Nindzė ir #1 naujoku Genin. Būtėnt dėl šių sugebėjimų Orochimaru susidomėjęs Sasuke ir davė jam Curse Seal/Stigma. Gaunant maža ženklą kuris atsiranda ant kaklo, dėl Orochimaru įkandimo, vėliau Sasuke griūna be sąmonės . Tuomet, būdamas pakankamai stiprus išgyventi 9/10 staigios mirties galimybę , jis atgauna sąmonę. Tik panaudojant Čakra prakeiksmas tampa aktyvus ir prieš valią išleidžia dar daugiau Čakros, pavagiant jo mintis. Tuo metu mažas ženklas padidėja ir išsikeroja aplink visą Sasuke kūną. Tai uždraustas Jutsu kuris ėda savininko kūną. Sasuke's noro jėga tampa netikėtai stipri, pakankamai stipri atsilaikyti prieš šį prakeiksmą ir po to kai Kakashi atlieka savo Evil Sealing Method ant jo, jam tampa netgi lengviau kontroliuoti jį ir naudoti savo Čakra.
Iruka - Chuunin levelio nindzė, jis dirba instruktoriumi nindzių akademijoje. Pristatytas kaip Naruto mokytojas, jis ir Naruto turi ypatingus santykius. Iruka mato save kaip Naruto todėl kad jis taip pat augo kaip našlaitis, jis buvo maždaug Naruto amžiaus kai jo tėvai buvo nužudyti Devynių uodegų lapės monstro. Iruko rūpinasi Narutu, nes jis buvo pirmasis pripažinęs jį kaip artimą. Rūpinantis jog Naruto yra stumiamas per daug, Iruka dažnai nenumato Naruto sugebėjimų per jo išmėginimus tapti gera nindze. Jis dabar yra Konohamaru mokytojas.
Minato Namikaze - Tai pat žinomas kaip Konohos Geltonasis blyksnis(Konoha's Yellow Flash), buvo ketvirtasis Hokagė, tai pat ir Naruto tėvas, jis pasirodo filmuke tik kelis kartus, kai pirmoje serijoje kaunasi prieš devynuodegį lapiną, kai Narutas kaunasi prieš Pein(Nagato) Shippūden serijose ir ketvirtame Shippūden filme. Uzumaki ir Namikazė pavardės skirias tik dėl to, kad Narutas nesužinotų, kad ketvirtasis buvo jo tėvas, bet kai jis pasirodo Naruto sieloje Shippūden serijose jis viską papasakoja.
Kushina Uzumaki(Namikaze) - Naruto motina, bei Minato žmona. Ji persikraustė į Leaf village maža iš kito kaimelio Ugnies šalyje taipogi buvo antroji Devynuodegio lapino nešiotoja, joje buvo įsealinta lapė kuri vėliau buvo įsealinta Narutui. Ji mirė gimdydama Narutą, nes kai žmonės kurie nešioja Kyubius susilpnėja gimdydami, sirgdami ir yra didelė galimybė, kad tas jinchurikis ištruks, dėl to buvo naudojami speacialūs jutsu, bet pasirodė Madara Uchiha ir viską sutrugdė, Lapė ištrūko ir pradėjo judėt link miesto Kushina galavos mirtimi ir liepė Minatui sustabdyti lapę. Minatas susirėmęs su lape, panaudojo viena iš savo sealing jutsu ir sudarė kontraktą su mirties dievu, kad tik įsealintų lapę į Narutą, bet ne tik įsealino lapę, bet ir Kushinos ir savo sielas su likusiom chakrom ir numiršta... P.S. Narutas su Kushina susitiks Shippūden vėlėsnėse serijose dabar yra tik mangoje.
L
L
pradedantysis
pradedantysis

Pranešimų skaičius : 35
Taškai : 63
Join date : 2012-02-22

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume